Kontakt

Marka Vojnovića 1
85340, Herceg Novi
Tel: 031 324-999, 031 321-775
Fax: 031 324-551

Kapela: 069 047-262,   069 428-475  ili  069 566-868

Prijem stranaka: ponedjeljak, srijeda i petak od 09 – 12.

Email adrese:
Direktor: direktor@komunalnostambeno.me
Sekretar: sekretar@komunalnostambeno.me
Finansije: finansije@komunalnostambeno.me
Rasvjeta: rasvjeta@komunalnostambeno.me
Zelenilo: zelenilo@komunalnostambeno.me
Putevi: putevi@komunalnostambeno.me
Pijace: pijace@komunalnostambeno.me
Gradsko groblje i kapela: kapela@komunalnostambeno.me
Elektronsko računski centar: erc@komunalnostambeno.me
Prijedlozi i primjedbe: prijedlozi@komunalnostambeno.me

Vaše ime (obavezno)

Vaš Email (obavezno)

Naslov

Poruka