Zaposleni u Sektoru za održavanje lokalnih puteva i vodotokova Komunalno Stambenog doo, završili su mašinsko uklanjanje starih boksova u kojima su bili postavljeni kontejneri za odlaganje smeća u Baošićima i Đenovićima.
NASTAVLJENO UKLANJANJE BOKSOVA ZA ČISTOĆU