Zaposleni u Sektoru za upravljanje javnom rasvjetom Komunalno Stambenog doo, su kod osnovne škole “Dašo Pavičić” završili polaganje kabla sa bužirom u iskopan kanal za nastavak rasvete iza škole.
POLAGANJE KABLA ZA NOVU RASVJETU KOD ŠKOLE “DAŠO PAVIČIĆ”