Zaposleni u Sektoru uređenja i održavanja javnih zelenih površina Komunalno Stambenog doo, završili su poslove košenja sa grabuljanjem i sakupljanjem zelenog otpada u naseljima u ulici Stijepa Šarenca, Mića Vavića i u parku Sv. Leopolda Mandića kao i u parku oko dvorane “Park”.
KOŠENJE I UREĐIVANJE ZELENIH POVRŠINA NA VIŠE LOKACIJA KROZ GRAD