Zaposleni u Sektoru za upravljanje javnom rasvjetom Komunalno Stambenog doo, odradili su demontažu stuba javne rasvjete na Čelima kao i pravljenje kablovske spojnice radi premještanja stuba na novu lokaciju.
DEMONTAŽA STUBA RASVJETE I NJEGOVO PREMJEŠTANJE NA DRUGO MJESTO