Grad dobija svečani novogodišnji izgled

Herceg Novi polako oblači novogodišnje ruho. Danas su radnici Komunalno stambenog počeli kićenje Škvera novogodišnjom dekoracijom.

Sve je malo kasnilo jer je bila pokvarena korpa uz pomoć koje postavljaju novogodišnju rasvjetu, a i vremenske prilike nisu išle na ruku, rekla je za naš portal Jovanka Matković.

„Novih 200 ukrasa biće postavljeno duž Njegoševe ulice, Igalo će biti više ukrašeno s obzirom da će organizovani doček biti tamo. A biće ukrašen i Škver, kružni tok i magistrala i Park Boke. Posljednje ćemo postaviti jelku na Trgu Nikole Đurkovića“, ističe ona.

Podsjetimo, za nove ukrase ove godine Opština je opredjelila 30.000 eura.
Poseban novogodišnji ugođaj spremaju i ove godine u Portonovom, gdje se uveliko postavljaju novogodišnji ukrasi, a ceremonija paljenja lampica na novogodišnjoj jelci održaće se 2. decembra od 18:00 na Marina trgu.

Izvor : Novski portal