Zaposleni u Sektoru uređenja i održavanja javnih zelenih površina Komunalno Stambenog doo, završili su košenje sa grabuljanjem i sakupljanjem zelenog otpada oko crkve Sv. Đorđa i Sv. Gospođe kao i parking prostora i prilaznog puta kod crkvi na Ublima.
KOŠENJE PRILAZNIH PUTEVA I OKO SRKAVI NA UBLIMA