Zaposleni u Sektoru za upravljanje javnom rasvjetom Komunalno Stambenog doo, završili su montažu i spajanje velikog magistralnog stuba javne rasvjete sa led lampom jačine 90w, kod caffe bara “Bajker” u Igalu.
MONTAŽA I SPAJANJE MAGISTRALNOG STUBA RASVJETE U IGALU