Zaposleni u Sektoru uređenja i održavanja javnih zelenih površina, Komunalno Stambenog doo, završili su košenje sa grabuljanjem i sakupljanjem zelenog otpada i njegovim utovarom na kamion u parku Sv. Leopolda Mandića i iza gradske dvorane “Park”.
RADOVI NA UREĐENJU PARKA SV. LEOPOLDA MANDIĆA I ZELENIH POVRŠINA OKO DVORANE PARK