Zaposleni u Sektoru za održavanje lokalnih puteva, Komunalno Stambenog doo, tokom mjeseca Marta radili su na mnogim poslovima. Nabrojamo samo neke od njih:
- Rekonstrukcija stepeništa ispod zgrade Pošte u Herceg Novom i njihovo betoniranje
- Izrada stopa za stubove javne rasvjete na pomenutom stepeništu
- Održavanje puteva u zaleđu i raskrčavanje puteva prema Bjelskim Kruševicama, Bjelskoj Vali kao i krčenje kanala u Bijeloj sa odvozom zelenog otpada
- Montaža novih oglasnih tabli duž Opštine i to na Toploj ispod semafora, Toploj 2(kod Volija), naselju Gomila (kod Volija), Bijela, naselje Srbina, Autobuska Herceg Novi
- Montaža zaštitnih parking profila u naselju Topla, u centru grada i u Igalu
- Popravka u saobraćaju polomljenih i oštećenih stubova javne rasvjete
- Popravka polomljenih i postavljanje novih klupa za odmor duž šetališta V Danica
- Popravke udarnih rupa u trupu lokalnog puta prema Dugonji i u naselju Topovi na Podima
- Izrada AB ploča za potrebe preduzeća “Čistoća” doo, na Mokrinama i na Španjoli
- Montaža novih zaštitnih ograda u Đenovićima i u naselju Gomila
- Čišćenje rešetki duž gradskog šetališta
- Iskop i postavljanje elektro kabla za potrebe javne rasvjete
- Postavljanje ogledala i novih saobraćajnik znakova
Ovo su neki od poslova koje su zaposleni u Sektoru održavanja lokalnih puteva odradili u mjesecu Martu. Da biste pogledali šta su još radili i šta je sve još rađeno u našoj firmi kliknite na https://komunalnostambeno.me/