Zaposleni u Sektoru uređenja i održavanja javnih zelenih površina Komunalno Stambenog doo, poslije dugogodišnje nebrige oko našeg nekad najljepšeg parka, nastavili su radove u parku. Očišćene su palme, obrasle Glicinijom i završili uklanjanje Magnolije radi potrebe betoniranja oštećenog stepenika u parku Boke. Odrađeno je i uklanjanje Mimoze ispred dvorane Park uz pomoć mehanizacije sa kolegama iz sektora za održavanje lokalnih puteva i vodotokova.
JOŠ RADOVA U PARKU BOKE NA NJEGOVOM UREĐIVANJU