Zaposleni u sektoru za održavanje lokalnih puteva i vodotokova Komunalno Stambenog doo, završili su izlazak na teren i na dvije lokacije rizične za saobraćaj, posipali rizlu radi sigurnosti vozača i to na Mojdeškom putu i u naselju Srbina. Treća lokacija je kod gradske pijace u Herceg Novom, gdje je ekipa završila montažu novog parking stubića.