Zaposleni u Sektoru uređenja i održavanja javnih zelenih površina Komunalno Stambenog doo, radili su u naseljima Gomila i naselju u ulici Stijepa Šarenca. Završeno je orezivanje donjih grana stabla Biber i suvih grana Nara kao i čišćenje palme koja je remetila normalnu pješečku komunikaciju u naselju Gomila. U naselju u ulici Stijepa Šarenca uklonjena su dva suva stabla Laurusa.