У великој сали СО Херцег-Нови, у четвртак 23.11.2017. у организацији Комунално Стамбеног доо, одржана је презентација ГИС у функцији одржавања комуналне инфраструктуре. Преносимо извјештај са ове презентације који је објављен на сајту општине
Read more